Roleta zewnętrzna SML
  • Roleta zewnętrzna SML

Roleta zewnętrzna elektryczna SML

1 110,00 zł
Brutto

Roleta zewnętrza VELUX SML zasilana elektrycznie i zdalnie sterowana

Rolety zewnętrzne VELUX to gwarancja najwyższej na rynku jakości. Są testowane do granic wytrzymałości – wystawiane na działanie ekstremalnie wysokich temperatur, zmagają się z deszczem i wiatrem... a wszystko po to, aby zapewnić, że kupiony przez Państwa produkt zachowa swój kolor, formę i sprawność działania nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

Rozmiar
Ilość

  • Termin realizacji zamówienia dla większości towarów wynosi średnio około 5 dni roboczych.

Każdorazowo obsługa Sklepu przesyłając Klientowi fakturę proforma podaje termin realizacji zamówienia oraz całkowity koszt dostawy towaru (według cennika znajdującego się w zakładce "KOSZTY TRANSPORTU" Termin realizacji zamówienia dla większości towarów wynosi średnio około 5 dni roboczych. Każdorazowo obsługa Sklepu przesyłając Klientowi fakturę proforma podaje termin realizacji zamówienia oraz całkowity koszt dostawy towaru (według cennika znajdującego się w zakładce "KOSZTY TRANSPORTU"
Rolety zewnętrzne VELUX są idealne na każdą porę roku, w każdym klimacie. Dzięki nim wnętrze nie przegrzewa się latem, a zimą nie wychładza się. Pozwalają w dowolnym momencie na całkowite zaciemnienie. Niezawodna, niewymagająca konserwacji, aluminiowa konstrukcja sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Pomaga chronić okno przed wyważeniem przez włamywaczy. Redukuje również hałas powodowany przez deszcz i grad.

Rolety chronią przed nagrzewaniem pokoju w lecie i utrzymują ciepło w pomieszczeniu  zimą. Pozwalają na zablokowanie światła z zewnątrz w dowolnym momencie dnia.  Ograniczają hałas podczas gradu i deszczu, zabezpieczają okno podczas trudnych warunków pogodowych oraz zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo Twojego domu. Zbudowane z wytrzymałego aluminium sprawdzą się bez względu na pogodę.

Zdalnie sterowane i zasilane elektrycznie rolety zewnętrzne są sterowane za pomocą panelu dotykowego VELUX INTEGRA® znajdującego się w komplecie z oknem dachowym VELUX INTEGRA®. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą zdalną obsługę rolet. Panel dotykowy VELUX INTEGRA® umożliwia korzystanie z szeregu zainstalowanych fabrycznie programów, które podnoszą poziom komfortu codziennego użytkowania oraz służą poprawieniu klimatu we wnętrzach. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i w pełni korzystać funkcji zdefiniowanych fabrycznie programów, takich jak możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet o określonych godzinach.  

W razie konieczności roletę można również podnieść lub obniżyć manualnie przy pomocy uchwytu pozycjonującego znajdującego się w dolnej części rolety. 

Możesz otrzymać zwrot za zakup rolet zewnętrznych VELUX, aż do 500 zł! Wystarczy, że przed zakupem zarejestrujesz się na www.velux.pl/naprzyszlosc, a otrzymasz 100 zł zwrotu za każdą zakupioną roletę zewnętrzną VELUX.
Rolety zewnętrzne VELUX:
- zmniejszają ogrzewanie słoneczne nawet o 94%
- zapewniają całkowite zaciemnienie
- poprawia izolacyjność okna nawet o 17%
- redukują hałas powodowany przez deszcz i grad
Roleta zewnętrzna Velux znajduje się na naszej ekspozycji - zapraszamy do naszego punku w Gliwicach ul. Portowa 16 - od poniedziałku do piątku od 8 do 16.
W razie pytań prosimy o kontakt: 503 560 460, 880 40 80 80
VELUX SML

Zobacz także