Okno dachowe FPP-V U3

1 639,90 zł
Brutto

Okno uchylno-obrotowe posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową.

Funkcja uchylania pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0st. do 35st., co umożliwia swobodny dostęp do otwartego okna. Funkcja obrotowa pozwala na obrót skrzydła o 180st. i służy między innymi do mycia zewnętrznej szyby.

Zmianę sposobu otwierania skrzydła umożliwia przełącznik preSelect umieszczony w bocznej części ościeżnicy, który dostępny jest po otwarciu okna.

Rozmiar
Ilość

  • Termin realizacji zamówienia dla większości towarów wynosi średnio około 5 dni roboczych.

Każdorazowo obsługa Sklepu przesyłając Klientowi fakturę proforma podaje termin realizacji zamówienia oraz całkowity koszt dostawy towaru (według cennika znajdującego się w zakładce "KOSZTY TRANSPORTU" Termin realizacji zamówienia dla większości towarów wynosi średnio około 5 dni roboczych. Każdorazowo obsługa Sklepu przesyłając Klientowi fakturę proforma podaje termin realizacji zamówienia oraz całkowity koszt dostawy towaru (według cennika znajdującego się w zakładce "KOSZTY TRANSPORTU"

Okno FPP-V U3 posiada jednokomorowy energooszczędny pakiet szybowy. Wykonane z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo, malowane jest ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym.

Klamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie.

Podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe - system topSafe.

Technologia thermoPro - zastosowane rozwiązania poprawiają jakość i parametry okien dachowych, co daje wyższą energooszczędność, zwiększoną trwałość, doskonałą szczelność oraz łatwiejszy montaż.

Poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa zapewnia dodatkową szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitego deszczu.

Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu i oszczędność energii cieplnej.

Zewnętrzna szyba hartowana z wieczystą gwarancją odporności na grad.

Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15 do 55 stopni, specjalna wersja okna od 15 do 85 stopni.

Szeroki wybór kołnierzy uszczelniających pozwala na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym.

Możliwość montażu w zespoleniach.

FPP-V U3

Zobacz także