Okna dachowe

Oblachowania okien wykonane są standardowo z niewymagającej konserwacji blachy aluminiowej w kolorze szarym (RAL 7043).

Okna nowej generacji VELUX to:

  • Węższe górne oblachowania zapewniają więcej światła, a zatrzaskowe i zachodzące na siebie oblachowania ułatwiają montaż i poprawiają estetykę.
  • Powiększona powierzchnia szyby przy niezmienionych wymiarach zewnętrznych oznacza więcej światła i większy zysk ciepła z promieni słonecznych.
  • Więcej światła w domu ma pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie.


Większe szyby to więcej ciepła pozyskiwanego z energii słonecznej, doskonała izolacja cieplna dzięki konstrukcji ThermoTechnology TM. Okna Nowej generacji to mniejsze straty ciepła i większe zyski z darmowej energii słonecznej , to doskonały bilans energetyczny.

Węższe profile i mniejsza klapa wentylacyjna to nawet 10% więcej światła i ciepła w Twoim domu. Zastosowanie ThermoTechnologyTM czyli wysokoizolacyjnych tworzyw EPS i PET oraz drewna modyfikowanego termicznie (w oknach drewniano-poliuretanowych) w konstrukcji to aż o 14% poprawiona izolacyjność standardowych okien.

Szyba 51 - standardowa

Kiedy potrzebne są dobre parametry izolacyjne oraz dodatkowy zysk ciepła słonecznego.

Szyba 61 - Energooszczędny pakiet 3-szybowy

Energooszczędny pakiet 3-szybowy to najlepsza relacja jakości do ceny, dla tych, którzy chcą inwestować w lepszą efektywność energetyczną i komfort. Wartość współczynnika przenikania ciepła 1.1 W/m2Kpozwala utrzymać optymalny klimat na Twoim poddaszu.

Szyba 70 - Bezpieczeństwo użytkowników oraz wysoki zysk ciepła słonecznego

Kiedy potrzebny jest dodatkowy zysk ciepła słonecznego, wyższa dźwiękochłonność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa użytkowników. Energooszczędna szyba spełniająca standardowe wymogi w zakresie izolacji termicznej z bezpieczną laminowaną szybą wewnętrzną o klasie P2A.

Szyba 60 - Dodatkowa ochrona przeciwsłoneczna i redukcja hałasu deszczu

Kiedy potrzebna jest dodatkowa ochrona przeciwsłoneczna. Bezpieczna laminowana szyba wewnętrzna o klasie P2A, zewnętrzna szyba z powłoką łatwozmywalną oraz podwyższona izolacyjność i skuteczna redukcja hałasu.

Szyba 68 - Doskonała izolacja termiczna

Kiedy potrzebny jest większy komfort termiczny. Trzyszybowy pakiet energooszczędny wypełniony argonem. Bezpieczna laminowana szyba wewnętrzna o klasie P2A oraz zewnętrzna szyba hartowana z powłoką antyroszeniową ograniczającą osadzanie się rosy na szybie od zewnętrz zapewniając niezakłócony komfort widoku przez okno.

Szyba 66 - Szyba superenergooszczędna

Kiedy potrzebna jest dodatkowa izolacja termiczna. Trzyszybowy pakiet wypełniony kryptonem o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Bezpieczna laminowana szyba wewnętrzna o klasie P2A oraz zewnętrzna szyba hartowana z powłokami łatwozmywalną oraz antyroszeniową ograniczającymi brudzenie szyby oraz osadzanie się rosy na szybie od zewnętrz zapewniając niezakłócony komfort widoku przez okno.

Szyba 62 - Dodatkowa świetna redukcja hałasu i superenergooszczędność

Kiedy potrzebna jest dodatkowa dźwiękochłonność. Trzyszybowy pakiet wypełniony kryptonem, zapewniający doskonały poziom redukcji hałasu oraz izolacji termicznej. Bezpieczna klejona szyba wewnętrzna o klasie P2A. Zewnętrzna szyba hartowana z powłoką antyroszeniową ograniczającą osadzanie się rosy na szybie od zewnętrz zapewniając niezakłócony komfort widoku przez okno.

Szyba 70Q - Lepsza ochrona przed włamaniami

Kiedy potrzebne jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Dwuszybowy pakiet o podwyższonych parametrach w zakresie bezpieczeństwa i klasie P4A ochrony antywłamaniowej. Okna z taką szybą wyposażone są również w dodatkowe zamki co razem zapewnia oknom 2 klasę odporności antywłamaniowej.

Szyba 34 - zalecana do łazienek

Kiedy potrzebna jest dodatkowa ochrona prywatności. W skład pakietu szybowego wchodzi matowa wewnętrzna szyba ornamentowa, idealna do zapewnienia prywatności.Szyba 73
Jednokomorowy pakiet z energooszczędą szybą bezpieczna laminowaną od wewnątrz, wypełniony argonem, z powłoką niskoemisyjną i łatwozmywalną od zewnątrz, klasą P2A, Uw =1,0W/m2K oraz świetnym współczynniku przepuszczalności światła 0,75

Szyba 66
Dwukomorowy pakiet z superenergooszczędną szyba bezpieczną laminowaną od wewnątrz, wypełniony argonem, z powłoką niskoemisyjną, łatwozmywalną i antyroszeniową od zewnątrz, klasą P2A, Uw=0,7W/m2K oraz świetnym współczynniku przepuszczalności światła 0,70


Okna dachowe

Okna dachowe

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry