Filtruj według

Okno dachowe GLL StandardPlus

Nowoczesne okna dachowe drewniane z górnym otwieraniem Standard Plus to okna przyszłości, które zostały zaprojektowane tak, aby w jak największym stopniu odpowiadały na potrzeby użytkowników. Wyposażono je w innowacyjny pakiet 3-szybowy, dzięki któremu możesz cieszyć się bardzo wysokim komfortem cieplnym i dźwiękowym, a także wyjątkowo czystymi szybami dzięki powłoce łatwozmywalnej. Poza dobrze znaną i sprawdzoną konstrukcją ThermoTechnology™ okna posiadają również rozwiązania, które dotychczas były stosowane tylko w produktach premium.

W nowym pakiecie 3-szybowym zastosowano udoskonaloną powłokę oraz innowacyjną czarną ramkę termoplastyczną TPS, które to zagwarantują. Współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,0 zwiększy efektywność energetyczną domu.

Wszystkie okna Standard Plus o innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ zapewniają świetne parametry izolacyjne. To gwarancja jeszcze łatwiejszego utrzymania ciepła w domu, a do tego realna szansa na obniżenie rachunków.

Nowe 3-szybowe okna to specjalnie przygotowana konstrukcja, która lepiej redukuje hałas i tłumi dźwięki o różnej częstotliwości. Dzięki wstawieniu szyb grubszych o 30% w porównaniu do obecnej konstrukcji oraz zastosowaniu większej różnicy między grubością poszczególnych szyb, współczynnik izolacji akustycznej został poprawiony o 3 dB. To zapewnia aż dwukrotny spadek natężenia poziomu głośności i gwarantuje jeszcze lepsze warunki do pracy i odpoczynku w domu.

Dwustopniowy system wentylacji zapewnia dopływ świeżego, przefiltrowanego powietrza o każdej porze dnia. Każde okno drewniane posiada wbudowany filtr, który zatrzymuje owady i zanieczyszczenia. Dzięki niemu przewietrzysz pomieszczenie, nawet gdy okno jest zamknięte. Filtr jest wymienny, łatwy w obsłudze i w konserwacji.
Szyby posiadają powłokę łatwozmywalną o grubości 10 nm. Dzięki niej wszystkie zanieczyszczenia organiczne łatwiej ulegają rozpadowi pod wpływem promieniowania UV i są skutecznie zmywane przez deszcz. To oznacza, że możesz myć okna znacznie rzadziej. Jeśli już decydujesz się to zrobić, obróć skrzydło o 180° i zablokuj je zasuwką. Dzięki temu obiema rękami swobodnie wyczyścisz szybę.
Wszystkie okna dachowe VELUX fabrycznie zamontowane zaczepy montażowe, dzięki którym z łatwością samodzielnie zamontujesz na nich rolety. Wybierz idealny dla siebie rodzaj rolet lub markiz, który zapewni Ci kontrolę nad ilością światła czy ciepła wpadającego na Twoje poddasze.
Drewniane okno dachowe jest wykonane z impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego. Jego parametry sprawiają, że okno jest odporne na zanieczyszczenia.

Okna z innowacyjnym pakietem 3-szybowym:

  • Komfort ciszy – szkła w nowych oknach mają w sumie 13 mm grubości, dzięki czemu bardzo dobrze tłumią dźwięki z zewnątrz. Dodatkowo występujące różnice między grubością szyb (6–3–4 mm) pozwalają tłumić dźwięki o różnej częstotliwości. W efekcie możesz pracować lub uczyć się w pełnym skupieniu, nawet jeśli za oknem trwa ulewa. Unowocześnione okna bardzo dobrze redukują szum deszczu.
  • Komfort przejrzystego widoku – nowa powłoka łatwozmywalna N2 sprawia, że pod wpływem promieniowania UV zabrudzenia organiczne są rozkładane i wymywane w trakcie deszczu. Dzięki temu nie musisz martwić się częstym myciem okien od zewnątrz i zawsze cieszyć się pięknym widokiem ze swojego poddasza.
  • Komfort oszczędzania – zastosowana powłoka niskoemisyjna V11 bardzo dobrze odbija promieniowanie cieplne, dzięki czemu jest ono zatrzymywane wewnątrz pomieszczenia. W połączeniu z ramką międzyszybową TPS powłoka V11 sprawia, że nowoczesne okno zapewnia bardzo dobry parametr energooszczędności Możesz więc ograniczyć dogrzewanie domu i zaoszczędzić na rachunkach.

Okno dachowe GLL StandardPlus

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry